Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme dopadli na futsalovém turnaji ve Staré Vsi!

12. 3. 2016

Dne 12.3.2016. jsme byli Adamem Kolkem pozváni na futsalový turnaj do sokolovny ve Staré Vsi nad Ondřejnicí! Po loňském 4. místě jsme chtěli navázat na krásné umístění a samozřejmě jsme letos pomýšleli na ještě cennější kov. Ale začátek turnaje se tímto směrem vůbec nevyvíjel. Po remize s Úletem 1:1 a prohrou s Havířovem 0:1, kdy jse si dali neštastný vlastní gól, nás ve třetím zápase čekal velice silny soupeř LW Malibu. V tomto týmu jsou hráči kteří hrají i kvalitní soutěž Osmako a Ostravskou Ligu, čili respekt by měl být značný. Do zápasu jsme šli s tím, že budeme poctivě bránit, což se skoro celou dobu dařilo. Zápas byl docela vyrovnaný, nebýt jedné skrité střely z dálky, kterou náš golman Tomáš křivý pustil, takže opět prohra 0:1. Poslední zápas ve skupině rozhodoval o všem, buď pojedeme domů nebo budem pokračovat v turnaji. Zatli jsme zuby a Svinov jsme rozmetli 3:0. Takže ve skupině jsme skončili nakonec na 4. posledním postupovém místě!

Dále nás čekal čtvrtfinálový zápas s vítězem skupiny A a to týmem Last of the Last. Byl to napínavý a velice vyhrocený zápas, 3 minuty před koncem za stavu 2:1 obdržel Lyčoun Krmelák za úder protihráče pěstí do krku červenou kartu. Nervy se stupňovaly a my hráli pouze s 3 hráči, a tu opět brankář Last udělal tu samou hrubku jak při druhém gólu (machrovinky, za půlkou dělal kličku). Peťa Blaha mu vypíchl balón a vklidu skóroval do prázdné branky. FC Fofr vyřadil loňského vítěze po výhře 3:1.

Semifinále jsem vyhráli s Havířovem 2:1 na penalty! A ve finále na nás čekal opět známý tým ze skupiny B mužstvo LW Malibu. Finále jsme nakonec prohráli 3:1, kluci byli opravdu lepší,  ale my můžeme být velmi spokojeni s tak parádním umístěním na tak kvalitním turnaji.

 

Sestava Proskovic: 

golman:  Tom Křivý

Tomáš Lyčka, Tomáš Lyčka (Krmelák), David Lyčka, Dan Matěj, Petr Blaha, Michal Jurdzin, Dejv od Lyčouna,

 

 

Celkové umístění:

                           1.  LW Malibu

                           2.  FC Fofr  (Proskovice)

                           3.  Bílý Úlet

                           4.  Havířov

                           5.  Stokurev

                           6.  Last of the Last

                           7.  Paradise CK

                           8.  Chessecaken

                           9.  Bártovice

                         10.  Svinov

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář