Jdi na obsah Jdi na menu
 


17.Ročník

27. 8. 2018

Celkové pořadí:

                              1.  TJ - Kokin

                              2.  TGV

                              3.  TJ Sokol Stará Bělá

                              4.  Boca

                              5.  SSC Ostrava

                              6.  Naftˇáci

                              7.  TJ Nová Bělá

                              8.  Proskovice

                              9.  FC Beercelona

                             10. FC Zadaři

 

 

 

Všechny výsledky:

     A  Kokin   Beer.    Naft.   Pros.    St.B.  Skóre  Body  Pořadí
 Kokin       X    3 : 0    3 : 0    1 : 0    0 : 3    7 : 3      9      1.
 Beer.    0 : 3      X    2 : 4    1 : 3    1 : 1   4 : 11      1      5.
 Naft.    0 : 3    4 : 2      X    0 : 0    2 : 1    6 : 6       7      2.
 Pros.    0 : 1    3 : 1    0 : 0      X    1 : 1    4 : 3      5      4.
 St.B.    3 : 0    1 : 1    1 : 2    1 : 1      X    6 : 4      5      3.

 

     B  Zada.    SSC     TGV    Boca  No.B.  Skóre  Body  Pořadí
 Zada.       X    0 : 2    0 : 1    2 : 2    0 : 4    2 : 9      1       5.
 SSC    2 : 0       X    1 : 1    0 : 0    2 : 2    5 : 3      6       2.
 TGV    1 : 0    1 : 1      X    2 : 0    1 : 1    5 : 2      8       1.
 Boca    2 : 2    0 : 0    0 : 2      X    1 : 0    3 : 4      5       3.
 No.B.    4 : 0    2 : 2    1 : 1    0 : 1       X    7 : 4      5       4.

 

 

 

O 7. -  8. místo:

                TJ Nová Bělá  -  Proskovice             1 : 0 p.p.

 

 

 

Čtvrtfinále:

       TJ Sokol Stará Bělá   -   SSC Ostrava       2 : 0

                         Naftˇáci     -     Boca                 0 : 2

 

 

 

 

O 5.  -  6. místo:

                     SSC Ostrava   -   Naftˇáci              1 : 0 n.p.

                    (Kopaly se pouze penalty!)

 

 

 

 

Semifinále:

       TJ - Kokin    -    TJ Sokol Stará Bělá        1 : 0 n.p.

                 TGV    -     Boca                                1 : 0 n.p.

 

 

 

 

O 3.místo:

         TJ Sokol Stará Bělá    -   Boca               2 : 1 n.p.

 

 

 

 

Finále:

                TJ - Kokin    -    TGV                          3 : 0

 

 

 

 

 

 

Nejlepší střelec:

             Patrik Petr  (TJ Sokol Stará Bělá)               4 góly

 

 

 

Nejlepší brankář:

                   Libor Surýnek  (Proskovice)

 

 

 

 

 

Počasí:

    Pod mrakem a deštové přeháňky, k večeru polojasno!