Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.Ročník

23. 8. 2014

 Fotky zde: fox83.rajce.idnes.cz/Pazderna_2014

 

 

Celkové pořadí :

                                     1.  Proskovice

                                     2.  TJ - Kokin

                                     3.  Naftˇáci

                                     4.  SSC Ostrava

                                     5.  Boca

                                     6.   Mladí Pardálové

                                     7.  HK - Vyhla 1976

                                     8.  TGV

                                     9.  ISO 9001

                                   10.  FC Beercelona
 

 

 

 

Všechny výsledky :

   A  SSC    Beer.   Kokin   Boca  Vyhla  Skóre   Body  Pořadí
 SSC     X   1 : 0   0 : 2   0 : 0   2 : 1    3 : 3     7      2.
 Beer.   0 : 1      X   0 : 3   0 : 3   1 : 3   1 : 10     0      5.
 Kokin   2 : 0   3 : 0     X   0 : 0   3 : 0    8 : 0    10      1.
 Boca   0 : 0   3 : 0   0 : 0      X   1 : 1    4 : 1     6      3.
 Vyhla   1 : 2   3 : 1   0 : 3   1 : 1      X    5 : 7     4      4.

 

    B    TGV  Pard.     ISO  Pros.   Naft.  Skóre  Body  Pořadí
 TGV     X    1 : 1   0 : 0   0 : 0   0 : 1   1 : 2     3      4.
 Pard.   1 : 1      X   1 : 1   0 : 1   2 : 1   4 : 4     5      3.
 ISO   0 : 0    1 : 1      X   0 : 2   0 : 1   1 : 4     2      5.
 Pros.   0 : 0    1 : 0   2 : 0      X   2 : 1   5 : 1    10      1.
 Naft.   1 : 0    1 : 2   1 : 0   1 : 2      X   4 : 4     6      2.

 

 

Čtvrtfinále :

                 TJ - Kokin   -  TGV                              3 : 0

               Naftˇáci    -   Boca                           3 : 1

             SSC Ostrava   -  Mladí Pardálové         3 : 0

                Proskovice  -  HK - Vyhla 1976         2 : 0

 

 

 

Semifinále :

                       TJ - Kokin  -  Naftˇáci                 1 : 0

                     Proskovice  -  SSC Ostrava            1 : 0

 

 

 

O 3. místo :

                       Naftˇáci   -  SSC Ostrava               2 : 1

 

 

 

 

Finále :

                     Proskovice  -  TJ - Kokin                 1 : 0 n.p.

 

 

 

 

 

Nejlepší střelci :

                   Stáňa Polzer  (Proskovice)                5 gólů

                   Lukáš Lepík  (HK - Vyhla 1976)              5 gólů

 

 

Nejlepší brankář :

                    Ondra Kryl  (TJ - Kokin)

 

 

 

 

 

Počasí :

                    Jasno, místy polojasno!

 

 

 

 

Pepoviny :

Letošní 13. ročník Pepy Pazderny se trošku lišil od ostatních ročníků. Turnaj jsme byli nuceni přesunout na jiné hřiště, a to na umělku za aquaparkem JIH, protože nám značně deštivý srpen nedovolil hrát na našem domovském hřišti v Proskovicích. A proto jsme také museli upravit délku hrací doby a to na 1x – 15min. - v areálu v Zábřehu je totiž jen jedno fotbalové hřiště! 

Ráno v den turnaje začalo krásně svítit sluníčko, a zdálo se, že vše půjde podle plánu, ale nebylo tomu tak. FC Beercelona se nedostavila v kompletním složení na svůj první a zároveň zahajovací zápas turnaje. A tak se musela posunout některá utkání a trošku pozměnit rozpis. Ale Beerceloně to nemůžeme brát až tak za zlé, neboť borci v čele s Romanem zajištovali veškeré občerstvení celého turnaje. Zato velké díky.

Turnaj tedy zahájil vítěz posledního ročníku TJ – Kokin a Boka! Někteří kluci z Boky dokonce přijeli na turnaj hasičským autem. Velitel hasičů Mišálek v něm dovezl lavičky a stoly pro pohodlí všech hráčů. Ve druhém zápase mezi Mladými Pardály a TGV se už ve 3 minutě hrací doby zranil hráč TGV Dědek, a tento šikovný útočník pak už svému týmu chyběl po celý turnaj. Snad proto mužstvo TGV nastřílelo za celý turnaj pouze jediný gól.

Letos se turnaje nezúčastnili Zevláci, je to velká škoda, na turnaji hrají již od 5. ročníku a tradiční akci po turnaji si nikdy nenechají ujít. Nahrazeni byli mužstvem HK – Vyhla 1976, tento také velmi kvalitní team, který na Pazdernovi  v minulosti již tradičně nastupoval, skončil na krásném 7. místě. Zato mužstvo Mladých Pardálů se jevilo už méně sympaticky! Rok co rok mají silné změny v sestavě a letos se opravdu vybarvili v pěkné šampónky. Nebýt Karla tak by se Pazderny už asi dávno nezúčastňovali.

Před čtvrtfinálovými boji musel tým Proskovic opustit gólman Martin Syslo. Odjel již zmiňovaným hasičským autem na závody v požárním útoku, a do turnaje už nenastoupil! Citelnou ztrátu Proskovice vyřešily po chvíli. Fanoušek Boky Petr Jalůvka, který se na turnaj přišel jen podívat, byl šikovným manažerem přemluven do Proskovického týmu jako gólman číslo 1, což se po turnaji ukázalo jako klíčové.

Přesuneme se rovnou k bojům o medajle. Zápas o třetí místo vyhráli Nafťáci. Kluci byli velkým překvapením turnaje a v pohodě si poradili s mužstvem SSC Ostrava! Zklamání pak pro nás všechny bylo, že si jejich manažer nebyl schopný ani přijít převzít vítězný pohár a ceny určené pro 3. místo!

Do finále se s velkým přehledem probojovali borci z TJ – Kokin a Proskovice, které se už musely obejít bez opor Jarka Dorotíka (slabý otřes mozku) a Zdeňka Kvity (zlomené dvě žebra, se kterými měsíc otálel navštívit lékaře). Samotný finálový zápas probíhal ze strany Proskovic velmi takticky, neboť už věděli, co můžou očekávat od tak kvalitního soupeře jako je Kokin, a proto v základní hrací době moc gólových šancí nebylo a tak zápas skončil 0:0. Došlo tedy na již známy penaltový rozstřel, v dlouhé, nervy drásající sérii penalt nakonec vyhrály Proskovice. Jejich zkušený šutér Standa Polzer třemi nádhernými góly rozhodl penaltové finále. A po dlouhých devíti letech se opět mohli z vítěství radovat domácí hráči.

Celkové vyhodnocení celého turnaje proběhlo v restauraci U Floriána v Proskovicích. Po předání vítězných cen pokračovala volná zábava s DJ Petrem Blahou. Mužstva a hráči, kteří na akci nepřišli, můžou jen litovat. Zábava to byla opravdu vydařená, taneční kreace některých zúčastněných byly opravdu obdivuhodné. Velké sympatie patří mužstvu TGV. I když chlapi skončili na turnaji až na 8. místě, na akci dorazili v kompletním složení a náramně se bavili.  

Velké díky patří všem, kteří pomohli při organizaci turnaje, dále pak všem sponzorům, naší zdravotnici, Romanovi, Standu Wonkovi a Honzu Gemelovi za krásné fotky.