Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návod k organizaci turnaje Memoriálu Pepy Pazderny!

7. 1. 2018

 

Návod k organizaci turnaje Memoriál Pepy Pazderny!!

          

         Co potřebuješ zařídit (nejlépe 4 měsíce předem):

 • Na obecním úřadě v Proskovicích nahlásit termín Pepy Pazderny!(Čím dříve tím lépe, aby se nekryly dvě akce v obci!!!)

 • Napsat článek do Proskovického Floriána!(Pozvánku na samotný turnaj!)Uzávěrka letního čísla časopisu je do 31.5.! Článek zaslat na – vadamkova@proskovice.ostrava.cz

 • Na úřadě požádat o sponzorné! (Je možno - 5 000,-či jak se budeš snažit!).

  (Za peníze můžeš koupit pouze fotbalové věci a ceny! Alkohol nelze!!!)

  To znamená: poháry, kopačáky, brankářské rukavice, lahve na pití, rozlišováky, pumpu, chladící sprej atd.

 • Domluvit se se správcem fotbalového hřiště! (Standa Polzer tel:725656106). Domluvit s ním veškeré potřebné věci. Hlavně aby řádně a ve vhodný čas pokosil trávník. Zeptat se ho zda má latex do lajnovačky? A aby Standa domluvil, aby se v pátek před turnajem netrénovalo, pro lepší podmínky k chystání turnaje!  

 • Rozeslat pozvánky fotbalovým týmům, které chceš pozvat (na email)! A pak od nich vybrat startovné!(Kontakty a pozvánka jsou zde na stránkách, popřípadě pozvánku ti pošle Palec na email, klidně si ji i uprav!)

 • Domluvit dva rozhodčího!

      

 

 

Co potřebuješ ještě domluvit:

 • Jen pokud bude pěkné počasí : Tak je třeba domluvit dva lidi na parkování! Holkám sehnat dvě reflexní vesty. Dále je poučit co a jak, hlavně aby dolu k hřišti pouštěli pouze 10 aut, zbytek posílat na připravené parkoviště!

 • Nařezat či sehnat dlouhé tyče na vytahování balónu z potoku!

 • Domluvit hlídače fotbalového areálu Standa Polzer nebo Mário Matěj tel:773134048. Hlídač má nástup od 20:00h! (Je nutno mu sehnat velkou baterku od Proskovických hasičů)! Záleží na vás, zda chcete hlídat areál! Já jsem tohle nikdy nepodcenil, jistota je jistota!

 • Domluvit fotografa!!(Zaleží na vás, jestli chcete fotit turnaj!)

 • Chcete si postavit stánek z občerstvením??

  Jestli NE! Tak je nutno se domluvit s provozním koupaliště panem Ďurišem tel:603791059    (Hlavně aby tam neprodával ten nechutný Ostravar!!!!) A jestli ANO! Tak je nutno nakoupit si veškeré alko, nealko, rozměnit si peníze a půjčit si výčepní zařízení od Proskovických hasičů či od Tomáše Lyčky (tel. čísla zde níže)!. A samozřejmě  domluvit zodpovědné lidi kteří budou ve stánku prodávat!!

 • Domluvit někoho kdo bude zapisovat výsledky a bude nápomocen rozhodčím Jarek Dostalík (Sosy) tel:606042045! Bude chystat rozhodčím papírky s přesným rozpisem. Bude zapisovat také střelce gólů a karty červené a žluté!

 • Zajistit sponzory a poprosit je o peníze či dary –  Martina Adamoviče  tel: 730152525   Libora Figallu  tel:603161634. Jestli si zajistíš ještě další  či jiné sponzory, bude to tvá velká výhoda!

 • Po turnaji napsat článek do podzimního vydání Proskovického Floriána! Uzávěrka časopisu je do 31.8! (K článku přidat celkové pořadí, nejlepšího střelce a golmana!)

 

 

Co stačí zařídit 14dní  před turnajem:

 • Udělat plakáty pro obec, doladit staré či připsat novinky! A pak je rozvést po vesnici! (Plakáty dělá Tomáš Křůmal tel:777290397) Nebo koho si domluvíš?

 • Domluvit Davida Sysla  tel: 604753151  na posekání parkovací louky!

 • Kvůli parkování na louce v CHKO volat na životní prostředí! (tel: 596133673, email: lukas.draslik@nature.cz)

 • Sehnat lidi a pokosit křoviňáky všechnu vysokou trávu a kopřivy u strouhy,  úsek kolem hřiště! Aby se lépe hledaly zakopnuté balóny! Křoviňák má: Petr Palička, Lukáš Palička, Dan Matěj, Jirka Tichý, Tomáš Křivý, Jaromír Osyčka a Petr Blaha a možná i další??? Je dobré se zeptat!!! Všechny tel. čísla nalezneš zde na stránkách!!!

 • V neděli před turnajem nalosovat přihlášené týmy do skupiny. Pak udělat rozpisy a vše zveřejnit co nejdříve na Pazdernových stránkách a poslat rozpisy také kapitánům na email!(Rozházet rozpis tak ať nehrají první zápas zase stejné týmy jak minulý rok)!

   

   

   

  Co je třeba udělat den před turnajem v pátek:

 • Na pátek před turnajem domluvit lidi na pomoc (minimálně 9 borců)

   Je nutno:  Nalajnovat dvě hřiště. Dát 4 branky na místa a natáhnout na ně sítě, branky zajistit proti pádu zatloukacími háky. Postavit lešeňovky se záchytnými sítěmi. Připravit si desku na pavouky a výsledky a všechny dokumenty pak přišpendlit. Natyčkovat  parkoviště a natáhnout na tyčky pásky. Pověsit plachtu - turnaj Pepa Pazderna na šatnu od správce. Nafoukat všechny naše kopačáky a použít je do turnaje. Vyvést beton ze sloupkem k hlavní cestě a píchnout do něj dřevěnou ceduli Parkoviště. Pověsit reliéf na nástěnku. Přivést s hasiči pivní sety 12ks (stůl a dvě lavice), stany, (stánek?), stojany na koše a nosítka. (Postavit stánek s občerstvením + navést veškeré věci do stánku a vše si připravit?)

  (Záleží na vás, jestli stánek budete chtít, neboť koupaliště bude určitě otevřeno! Je to obrovská starost navíc, mluvím z vlastní zkušenosti!)

   

   

            Co potřebuješ půjčit:

 • Od Proskovických hasičů půjčit nosítka, stojany na koše, megafón,  pivní sety, (stánek?) a stany proti slunci či dešti! (Velitel hasičů Martin Syslo tel:737910412)

 • Pujčit co nejrovnější lešeňovky 6ks4m délky! Jiří Jamrož tel: 739067888   nebo Martin Kunz tel:603466172  mají možnost tyto trubky sehnat!

   

   

   

  Co koupit:

  Do výherních cen:

  Poháry za první, druhé a třetí místo, pohár nejlepší střelec a nejlepší golman. Kopačáky, brankářské rukavice, lahve na pití atd.,

  Alkohol: Za první místo bečku piva 30l (nebo máme asi kolem 100ks žetonů na pivo) . Za druhé, třetí a čtvrté místo po 1l tvrdého alkoholu!  (Je to na tobě co a jak nakoupíš!)

 • Pro rozhodčí a holky parkovačky koupit nealko,  kobercovou izolepu, připínáčky, chladící sprej! Bílý latex (Jen v případě, že správce hřistě nebude mít!)

 • Webovky na levné poháry a fotbalové věci jsou zde na stránkách!!

 

 

          Co potřebuješ vytisknout:

          Pravidla, rozpis a pavouky!

 

 

      Možnost zapůjčení výčepního zařízení! Zajištění za dobrou cenu pivo, alko a nealko:

       Vše zařídí  Tomáš Lyčka   tel: 604165420      ( Volat min. 3 týdny dopředu)!!!!!

 

 

    Co asi budeš potřebovat za nářadí (vem si z domu ):

     Barboru malou a velkou (velké kladivo), klíče očko ploché 17 - 13 -8 - 7 - 6, elektro izolepu, elektro pásky, ulamovák, akučku a nějaké vruty, cvikačky, kleště, šroubovák, kladívko, nůžky a provázek (klubko).

 

 

       Jestli náhodou nebudeš něco vědě tak volej na  tel: 604285049

   Kolik stojí rozhodčí, správce hřiště, hlídač hřiště a holky parkovačky! Kolik dávají sponzoři penízku a jaké hodnotné dary. Kde jsou všechny turnajové věcí (sítě na branky, háky na branky, reliéf, deska na pavouky, tyčky na parkoviště, reklamní plachty, parking plachty, speciální trubky na sítě! 

 

Veškeré dokumenty, přesný rozměr hřiště, kontakty na všechny týmy, kontakty na manažery, veškeré pravidla a pozvánky k turnaji nalezneš zde na stránkách!!!!